Chalupa na Chlumu - Volary
Vážení cestovatelé, dovolte nám představit reportáž z cest po stopách české historie. Naše země skýtá unikátní klenoty, jako je majestátní Karlštejn či romantická Hluboká. Každý kamenný schod zde vypráví příběhy králů. Aktuální nabídka ubytování v blízkosti těchto památek je velmi pestrá, od moderních penzionů až po stylové apartmány přímo v podhradí. Doporučujeme včasné zajištění noclehu, abyste si mohli v klidu vychutnat místní atmosféru i architekturu. Vaše putování za českým dědictvím začíná právě u nás.
Chalupa na Chlumu
WiFi
Parking
Mluvíme
CS SK
10.0/10
WiFi
Parking
Mluvíme
CS SK
10.0/10
Dům se 4 ložnicemi. This holiday home features a fireplace. This spacious holiday home features 1 living room, 4 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The holiday home also comes with a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 8 beds.
Chalupa na Chlumu se nachází v destinaci Volary a nabízí bezplatné Wi-Fi. Přehrada Lipno se nachází 42 km daleko, Otáčivé hlediště 43 km a Český Krumlov hlavní náměstí 45 km. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Zámek Český Krumlov se nachází 43 km odtud.
Tento prázdninový dům má 4 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavená sprchou.
Letiště České Budějovice leží 55 km daleko.
Příjezd od 16:00 skončilo v 11:00.
Provozováno soukromým hostitelem
Internet
Wi-Fi
Soukromé parkoviště
Nekuřácké pokoje
Rodinné pokoje
Wi-Fi ve všech prostorách
Zahrada
Parkování zdarma
Wi-Fi zdarma
Terasa
Všechny prostory nekuřácké
Parkoviště v objektu
Parkoviště
