VRÁŽ -Ubytování - Trhové Sviny
Vážení cestovatelé, dovolte nám představit reportáž z cest po stopách české historie. Naše země skýtá unikátní klenoty, jako je majestátní Karlštejn či romantická Hluboká. Každý kamenný schod zde vypráví příběhy králů. Aktuální nabídka ubytování v blízkosti těchto památek je velmi pestrá, od moderních penzionů až po stylové apartmány přímo v podhradí. Doporučujeme včasné zajištění noclehu, abyste si mohli v klidu vychutnat místní atmosféru i architekturu. Vaše putování za českým dědictvím začíná právě u nás.
VRÁŽ -Ubytování
počet pokojů
5
WiFi
Bazén
Parking
Stravování
Mluvíme
CS
9.3/10
počet pokojů
5
WiFi
Bazén
Parking
Stravování
Mluvíme
CS
9.3/10
Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. Featuring free toiletries, this double room includes a private bathroom with a shower. The double room features a tiled floor, heating and garden views. The unit has 1 bed. ;
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. Offering free toiletries, this double room includes a private bathroom with a shower. The double room has tiled floors, a seating area, a wardrobe, heating as well as garden views. The unit has 1 bed. ;
Čtyřlůžkový pokoj. Offering free toiletries, this quadruple room includes a private bathroom with a shower. The quadruple room features tiled floors, a seating area, a wardrobe, heating as well as garden views. The unit offers 4 beds. ;
Třílůžkový pokoj. Featuring free toiletries, this triple room includes a private bathroom with a shower and a bidet. The triple room has parquet floors, a seating area with a TV, a wardrobe, a carpeted floor as well as garden views. ;
Rodinný pokoj. Featuring free toiletries, this family room includes a private bathroom with a shower and a bidet. The family room features a seating area, a wardrobe, parquet floors, heating, as well as a TV. The unit has 4 beds.
VRÁŽ -Ubytování se nachází v Trhových Svinech a nabízí ubytování s sezónním venkovním bazénem, neplaceným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Náměstí Přemysla Otakara II. Je 18 km daleko. Ubytování poskytuje bar a vybavení pro grilování. Zámek Český Krumlov se nachází 29 km daleko a Hlavní autobusové nádraží České Budějovice 17 km. Ubytování je antialergenní ve všech prostorách. České Budějovice hlavní vlakové nádraží se nachází 17 km odtud.
Vlastní koupelna je vybavená sprchou. Pokoje mají vlastní koupelnu, bezplatné toaletní potřeby a ložní prádlo.
V ubytování VRÁŽ -Ubytování najdete restauraci, která podává pizzu, steaky a jídla místní kuchyně. Na objednávku lze připravit i vegetariánské, bezlaktózové a veganské pokrmy.
V ubytování VRÁŽ -Ubytování si můžete zahrát kulečník a zdejší oblast je oblíbená u milovníků lyžování a cyklistiky.
Černá věž se nachází 19 km od ubytování VRÁŽ -Ubytování a Český Krumlov hlavní náměstí 31 km od ubytování. Letiště České Budějovice leží 21 km daleko.
Příjezd od 15:00 skončilo v 10:00.
Vstup s klíčem
Prostory vhodné na piknik
Parkoviště v objektu
Všechny prostory nekuřácké
Cyklistika
Nekuřácké pokoje
Zvuková izolace
Venkovní nábytek
Turistické informace
Bar
Venkovní bazén (sezónní)
Speciální dietní menu (na vyžádání)
Zahrada
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Bazén
Stolní hry/puzzle
Pěší turistika
Rodinné pokoje
Víno/šampaňskéza příplatek
Internet
Terasa
Kulečník
Venkovní bazén
Prostor pro kuřáky
Wi-Fi
Gril
Parkoviště
Soukromé parkoviště
Wi-Fi ve všech prostorách
Pokoj pro alergiky
Venkovní krb
Lyžovánímimo objekt
Topení
Společenské prostory
Parkování zdarma
