Sokolska apartment - Prague
Vážení cestovatelé, dovolte nám představit reportáž z cest po stopách české historie. Naše země skýtá unikátní klenoty, jako je majestátní Karlštejn či romantická Hluboká. Každý kamenný schod zde vypráví příběhy králů. Aktuální nabídka ubytování v blízkosti těchto památek je velmi pestrá, od moderních penzionů až po stylové apartmány přímo v podhradí. Doporučujeme včasné zajištění noclehu, abyste si mohli v klidu vychutnat místní atmosféru i architekturu. Vaše putování za českým dědictvím začíná právě u nás.
Sokolska apartment
domácí zvířata povolena
Mluvíme
CS RU
7.9/10
domácí zvířata povolena
Mluvíme
CS RU
7.9/10
Domácí zvířata povolena
Všechny prostory nekuřácké
Sokolska apartment se nachází ve čtvrti Praha 2 v destinaci Praha. Národní muzeum se nachází 1,1 km odtud, Vyšehrad 1,4 km a Karlův most 3,9 km. Obecní dům se nachází 4,6 km od tohoto apartmánu a Katedrála sv. Víta 4,8 km.
Apartmán má 1 ložnici, obývací prostor s jídelní částí, kuchyňský kout s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Apartmán má také koupelnu.
Orloj se nachází 4 km od ubytování Sokolska apartment a Staroměstské náměstí je 4 km daleko. Letiště Václava Havla Praha leží 14 km od ubytování.
Příjezd od 15:00 skončilo v 11:00.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Apartmán s 1 ložnicí. Boasting 1 bedroom and 1 bathroom, this apartment has a well-fitted kitchenette and a dining area. The apartments kitchenette is available for cooking and storing food. The apartment offers heating. The unit offers 2 beds.
